balustrady kute schodowe

Tekst: Monika Utnik-Strugała, Stylizacja: Eva Milczarek, projekt wnętrza: Joanna Kessler-Milewska/Kessler Design

Nowoczesny dom w jasnych barwach

Nowoczesny dom w jasnych barwach

Urządzanie domu Jolanta zaczęła od wyburzania i przestawiania ścian. A w aranżacji wnętrz postawiła na biel, która dodatkowo rozświetliła wnętrze. Tak powstał dom jasny i nowoczesny.

Aranżacje wnętrz: schodami na wyższy poziom

Kto wie jakie dzisiaj wypada święto? Dzień Windy. Wszystkim windziarzom życzymy wszystkiego najlepszego i przewrotnie zaprezentujemy galerie.... schodów.

Schody bezpieczne dla dzieci

Każde dziecko trzeba wcześniej czy później nauczyć trudnej sztuki chodzenia po schodach. Pewne konstrukcje ułatwią naukę, a inne sprawią, że będzie bardziej ryzykowna.

Wewnętrzne schody betonowe - sposoby wykończenia

Wewnętrzne schody betonowe - sposoby wykończenia

ceramiczne można wykorzystać zarówno na stopnice, jak i podstopnice, do wykończenia krawędzi schodów stosuje się listwy ceramiczne - cokoły. Nowa balustrada Balustrady wykonuje się z różnych tworzyw: drewna, stali, kutego żelaza, mosiądzu, a także szkła. Często w jednej schodowej poręczy połączonych jest

Bezpieczne i wygodne schody

prostych i skromnych; - z kutego metalu - najlepiej wyglądają we wnętrzach stylowych, z tradycyjnymi meblami i podobnymi w charakterze okuciami, kratami, klamkami czy lampami. Należy jednak uważać, by nie przesadzić z ilością ozdób w domu. Balustrady nietypowe Architekci projektujący nowoczesne wnętrza

ZOBACZ TEŻ WIDEO