budowa maszyny do szycia

Monika Wach

Elektrośmieci nie do śmieci!

Elektrośmieci nie do śmieci!

Jeśli kupujemy nowy sprzęt elektryczny bądź elektroniczny lub wymieniamy świetlówkę, zazwyczaj pozbywamy się "poprzednika", wyrzucając go do kosza. Tego nie wolno robić, bowiem elektrośmieci to odpady bardzo niebezpieczne.

Jadalnia w domu

Pierwszym meblem do nowego domu miał być duży stół do wspólnych posiłków. Teraz, kiedy przyszło nam wybierać projekt, okazało się, że zupełnie nie wiemy, jak powinna wyglądać jadalnia. Czy urządzić ją w oddzielnym pomieszczeniu, czy też przeznaczyć na nią spore miejsce w kuchni? Zawsze podobały się nam stoły okrągłe, ale czy to będzie dobry wybór?

Mimo wszystko to jest to

To właśnie dom okazał się dla nas najkorzystniejszym rozwiązaniem problemu mieszkaniowego. Dobrze, że gdy przyszła na to pora, szybko się na niego zdecydowaliśmy.

Dom z lat osiemdziesiątych - zaczęło się od mebli

uporządkować teren pod przyszły ogród. Wywieziono tony gruzu oraz różnego rodzaju śmieci i odpadków po budowie, a na to miejsce nawieziono tony ziemi, po czym posiano trawę. - To były w tamtych latach odległe peryferie Olsztyna i tak pozostało do dziś - opowiada pani Wiśniewska. - Wtedy mieliśmy jednak

Okna drewniane - fakty i mity

Okna drewniane - fakty i mity

- także ich regulowanie. Wszystkie ruchome części okuć należy raz w roku oczyścić z kurzu i innych zabrudzeń, a następnie posmarować smarem lub olejem do maszyn precyzyjnych (np. do maszyn do szycia). Bieżąca konserwacja okien polega na ich myciu, a okna drewniane nie wymagają tak częstego mycia jak