kamień dekoracyjny na klatce schodowej

sprawdź też:

kamień

Francesca Davoli, Karolina Kowalska

Wnętrza: dom dawnej w stajni

Wnętrza: dom dawnej w stajni

Zawód: scenograf. Hobby: zbieranie liter i otaczanie się roślinami. Największa przyjemność: poczuć własny dom w każdym mięśniu.

Wysokie wnętrza, czyli wady i zalety połączeń między kondygnacjami

Domowe pomieszczenia można łączyć nie tylko w poziomie, ale również w pionie, wykorzystując do tego celu takie rozwiązania architektoniczne, jak wnętrza o podwójnej wysokości, antresole, czy otwarte klatki schodowe..

Dom nad Wartą

Poprawili sobie komfort życia, przenosząc się z bloku do własnego domu, a za oknami wciąż mają malowniczy widok na dolinę Warty.

Bezpieczne i wygodne schody

zaprojektowane na planie półkola lub półelipsy i mają konstrukcję policzkową. Miękko wygięte linie niczym nie podpartych belek policzkowych tworzą charakterystyczną, rzeźbiarską formę. Takie schody są szczególnie dekoracyjne, gdy wykonano je z kamienia lub drewna. Szerokość stopni powinna wynosić co najmniej 25

Miejsce na samochód

Miejsce na samochód

technicznych ułatwia ewentualne rozprowadzenie instalacji grzewczej. Niestety, raczej trudno z niego korzystać - najczęściej zjazd jest zbyt stromy, co szczególnie daje się we znaki zimą i jesienią. Garaż w domu wymaga też wewnętrznej klatki schodowej, inaczej do garażu trzeba by schodzić po schodkach na